Аналітична доповідь "Про стан розвитку громадянського суспільства в Україні"

Національний інститут стратегічних досліджень презентував аналітичну доповідь "Про стан розвитку громадянського суспільства в Україні".

В доповіді проаналізовано суспільні настрої та практики громадської самоорганізації в умовах внутрішніх і зовнішніх викликів єдності українського народу та європейському вибору України. Акцентовано увагу на значущості громадських ініціатив і діяльності організацій громадянського суспільства у протидії російській гібридній агресії проти України та подоланні її наслідків. У контексті реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016–2020 рр. охарактеризовано політико-правове середовище сприяння державно-громадській взаємодії в утвердженні європейських стандартів демократії та солідарного суспільства. Аналітична доповідь адресована державним службовцям і посадовим особам органів місцевого самоврядування, громадським і політичним діячам, усім, хто виявляє інтерес до проблематики громадянського суспільства та його взаємодії з державою у впровадженні нагальних суспільних змін та належного врядування шляхом різних практик демократії участі.

З текстом доповіді можна ознайомитись на сайті Національного інституту стратегічних досліджень http://www.niss.gov.ua/content/articles/files/AD_GromSuspilstvo_pp1-56_p...

 

 

Webatom Раскрутка сайтов и Создание сайтов