В Женеві розпочала свою роботу 105-а сесія Міжнародної конференції праці

30 травня ц.р. у Женеві розпочала свою роботу 105-а сесія вищого керівного форуму Міжнародної організації праці (МОП) – Міжнародної конференції праці (МКП), яка триватиме до 11 червня 2016 р.

При відкритті вказаного заходу Генеральний директор МОП Гай Райдер відзначив, серед іншого, що питання соціального захисту, сталого розвитку та соціального діалогу, з метою побудови кращого суспільства, залишаються ключовими пріоритетами у сучасній сфері праці. На думку очільника МОП, дискусії в рамках поточної сесії МКП зі згаданої проблематики мають допомогти Організації покращити програму діяльності і виробити рекомендації з питань реалізації політики у зазначених сферах, з урахуванням Цілей сталого розвитку на період 2015 – 2030 рр., аспектів глобалізації та демографічних змін, впливу на ці процеси регіональних конфліктів та глобальної зміни клімату, а також необхідності подолання існуючої нерівності доходів.

Учасники заходу заслухали виступ Президента Швейцарської Конфедерації Йоханна Шнайдер-Амманна, який окреслив сучасні соціально-економічні виклики своєї держави, повідомив про існуючі стратегії та методи їх вирішення, а також наголосив на запланованому підписанні Урядом Швейцарії та МОП угоди про подальшу співпрацю, яка передбачатиме виділення швейцарською стороною коштів на фінансування та підтримку діяльності Міжнародної організації праці.

В ході пленарних засідань Конференції делегації обговорять доповіді Генерального директора МОП про реалізацію програм у сфері соціальної політики та Голови Адміністративної ради МОП про роботу цього органу у період 2015 – 2016 рр.

У центрі уваги комітетів 105-ї сесії МКП знаходяться питання: виконання програмно-бюджетного документу МОП на 2016 – 2017 рр.; стан дотримання державами-членами конвенцій і рекомендацій МОП; можливі додаткові заходи щодо посилення імплементації конвенцій МОП; гідної праці у сфері глобальних ланцюгів постачання; гідної праці задля миру, безпеки та стійкості до стихійних лих; оцінки впливу Декларації МОП 2008 року щодо забезпечення соціальної справедливості задля справедливої глобалізації; а також питання у сфері морського права.

Участь української сторони в роботі Конференції забезпечується представниками Кабінету Міністрів, Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості, Державної служби з питань праці, організацій роботодавців та профспілок, а також Постійного представництва України в Женеві.

За інформацією офіційного сайту Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві: http://geneva.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/48055-v-zhenevi-rozpochala...

Webatom Раскрутка сайтов и Создание сайтов