Ззасідання Робочої групи 5 «Cоціально-трудова політика та соціальний діалог» Української Національної Платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

11 квітня 2017 р. відбулось засідання Робочої групи 5 «Cоціально-трудова політика та соціальний діалог» Української Національної Платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Захід пройшов за адресою – м. Київ, вул. Малопідвальна 12/10 (офіс проекту «Громадська синергія») і зібрав представників більше двадцяти організацій–членів Робочої групи 5 УНП ФГС СхП та гостей.
Одним з головним питань порядку денного засідання групи було обговорення проекту нового Трудового кодексу України. Учасники засідання, за результатами активної дискусії, розробили заяву Щодо неприпустимості прийняття проекту Трудового Кодексу України в тій редакції, що пропонується сьогодні Комітетом з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України. В ході обговорення також прийнято рішення звернутися до членів УНП з проханням підтримати дану заяву від імені УНП ФГС СхП з метою подальшого винесення її на розгляд Керівного комітету Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, яке відбудеться в квітні.
Серед інших питань порядку денного було озвучено результати ре-грантингів в рамках ФГС СхП та проекту «Громадська синергія…». Говорили про необхідність участі в заходах, які проводяться як в рамках проектів ре-грантингів так і поза ними (зокрема, було підтримано пропозицію оргкомітету V Міжнародного бізнес-форуму «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство» (ДВНЗ КНЕУ імені Вадима Гетьмана (червень 2017)) щодо проведення круглого столу/дискусійної панелі з питань соціального діалогу в Україні).
В рамках підготовки та відбору делегатів (як учасників так і спостерігачів) для участі в щорічній Асамблеї Форуму 2017,  присутні учасники – члени РГ5 УНП отримали бюлетені для голосування з прізвищами кандидатів, які заповнили заявки для участі в Асамблеї ФГС СхП 2017. Підрахунок голосів за результатами голосування здійснювався секретарем УНП ФГС СхП Ольгою Машталер. Відповідно до результатів голосування до участі у щорічній Асамблеї Форуму 2017 рекомендували наступних делегатів в статусі учасників (participants): Вячеслав Рой – ГО «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив»; Світлана Внучко - Всеукраїнська професійна спілка працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства; Валерій Репін - Харківська обласна організація професійної спілки підприємців. Учасники засідання також вирішили не рекомендувати для участі у щорічній Асамблеї Форуму 2017 в якості спостерігачів (observers) жодного з двох претендентів, які заповнили заявки на участь у щорічній Асамблеї в статусі спостерігачів.
    На менш активною видалася дискусія по питанню пріоритетів ФГС Східного Партнерства на 2018-2020 роки та 20 ключовим пріоритетам Східного партнерства. Учасники засідання акцентували увагу на необхідності напрацювання пропозицій до пріоритетів ФГС Східного Партнерства на 2018-2020 роки та доповнення 20 ключових пріоритетів Східного Партнерства тематикою соціального діалогу.

Webatom Раскрутка сайтов и Создание сайтов