Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив

З 10:00 до 18:00

В м.Чернігів пройшла “Школа громадської синергії”

В м.Чернігів пройшла “Школа громадської синергії”

В період з 13 по 15 липня 2017 року в м. Чернігів для активістів Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства та Платформи громадянського суспільства Україна — ЄС проходила “Школа громадської синергії”. Учасники Школи працювали над формуванням/удосконаленням навичок планування та проведення кампаній з представництва і обстоювання інтересів: аналізу проблеми, вибору шляхів рішення, залучення заінтересованих сторін та їхньої мотивації, формування плану проведення кампанії, розробки комунікативних повідомлень, співпраці зі ЗМІ тощо.